+راه هاي نصب مودم EMOBILE Huawei D25HW-3G براي اتصال به اينترنت سيمكارتي و اينترنت پر سرعت-EMOBILE HuaweiD25HW بعنوان مودم سيمكارتي بدون سيم (واي فاي-WIFI) روي كامپيوتر لپ تاپ و تبلت و موبايل واي فاي دار-Pocket WiFi-EMOBILE Huawei D25HW-تبلت خور اندرويد ساپورت EMOBILE Huawei D25HW-Android Support-مودم اندرويد ساپورت-EMOBILE Huawei D25HW-Android Support-مودم همراه براي تبلت-اينترنت همراه براي تبلت-مودم سيار-مودم يو اس كارت-مودم3g-تري جي مودم-3g modem-usb cart-gsm modem-امريكائي اصل كوالكام- wireless router

راه هاي نصب مودم EMOBILE Huawei D25HW-3G براي اتصال به اينترنت سيمكارتي و اينترنت پر سرعت  

 
 

مراحل نصب مودم

گزينه هاي نصب و اتصال به اينترنت مودم جيبي  EMOBILE Huawei D25HWبقرار زير است:
نصب بعنوان مودم سيمكارتي بدون سيم (واي فاي-WIFI)
نصب بعنوان مودم سيمكارتي از طريق رابط به رايانه (يو اس بي كارتيUSB Adaptor)
نصب از طريق رابط لن به اينترنت پر سرعت (اي دي اس ال-ADSL)
(در حالت سوم، مودم Huawei D25HW، در واقع اينترنت پر سرعتي را كه توسط مودم مربوطه براي رايانه تامين كرده است، بصورت بي سيم به پنج وسيله واي فاي دار منتقل ميكند.)
مطالب را در سه صفحه پي در پي دنبال بفرماييد.
ابتدا در مورد گزينه اول توضيح خواهيم داد:

نصب مودم EMOBILE Huawei D25HW  در ويندوز هفت در حالت بدون سيم (واي فاي-WIFI)

اساسا بعد از نصب شدن سيستم عامل ويندوز هفت و هشت در رايانه تان، نماد كارت شبكه بي سيم (واي فاي) را در گوشه سمت راست و در پايين نمايشگر (تاكس بار) قرار ميگيرد تا بسهولت بتوانيد به مودم بي سيم متصل شويد. و فقط كافي است كه روي آن دكمه زده و مودم را در پنجره مربوطه پيدا كنيد (در واقع كارت شبكه رايانه امواج همه مودم هاي واي واي را كه در محيطش فعال و روشن هستند را دريافت كرده و نام آنرا در كنارش مينويسد) و رمز را (SSIDpassword) بنويسيد تا سريعا به اينترنت متصل شويد. نماد كارت شبكه بي سيم در ويندوز 7 و 8، در نوار وظيفه تحت نام open andsharing center  مشخص شده است.

اگر نماد كارت شبكه بي سيم ( واي فاي) در نوار وظيفه (تاكس بار) بوجود نبود چكار بايد كرد؟
البته بسيار بعيد است كه اين اتفاق بيفتد و احتمالا ممكن است كه كارت شبكه بي سيم (يا همان گيرنده واي فاي رايانه) يا نصب نشده و يا حتي ممكن است كه سخت افزار آن از ابتدا وجود نداشته يا اينكه كلا خراب شده باشد. اما اگر اينطور نبود ولي بهر دليل در نوار وظيفه وجود نداشت مسير ذيل را طي كرده تا به اين بخش از سيستم عامل دسترسي پيدا كنيد:
ابتدا به ماي كام رفته و به كنترل پانل وارد شويد (مركز فرمان در سيستم عامل ها معمولا در كنترل پانل هستند) سپس گزينه نت ورك اند اينترنت رفته و سه گزينه را مشاهده خواهيد كرد:
كه همان اولي نت ورك ميباشد و اگر مودم روشن باشد آنرا مشاهده خواهيد كرد و يا حتي ميتوانيد دكمه اد را بزنيد و يك اتصال جديد بنام مودمتان بسازيد (درصورت خاموش بودن) و با وارد كردن رمزتان اتصال برقرار ميشود.

نصب مودم EMOBILE Huawei D25HW  در ويندوز ايكس پي پك 3 در حالت بي سيم (واي فاي-WIFI)

البته همانطور كه در بالا ذكر شد حتما بايد كارت شبكه بيسيم (گيرنده واي فاي) بر روي رايانه تان نصب شده باشد تا بتوانيد مودم D25HW را در اين سيستم عامل برپا نماييد. براي تنظيمات اتصال كافيست تا مراحل استارت> كانكت تو- و انتخاب گزينه وايرلس نت ورك كانكشن برويد:

در پنجره ايكه باز ميشود اتصال بيسيم (WiFi connection) در صورتيكه مودم D25HW روشن باشد وجود دارد. و جلوي آن نوشته كانكت تد و آنتن آن نيز پر ميباشد. (چنانكه مودم ديگري هم روشن باشد و يا حتي مودم هاي همسايه آنها نيز رديف شده اند بنابراين اتصال D25HW را انتخاب كرده و) رمز  مودم را (SSIDpassword) درج مينماييد. و سپس مرور گرتان را باز كرده و به اينترنت برويد.

چرا به اينترنت وصل نميشوم؟
چنانكه مراحلي را كه در فوق ذكر كرديم درست طي كرده باشيد ممكن است دلايل ذيل براي عدم اتصال به اينترنت توسط مودمتان وجود داشته باشد:

1- آنتن دهي كافي نيست؟
ممكن است به محل نامناسبي كه از نظر آنتن دهي در آن قرار داشته باشيد مربوط شود. بنابر اين اول مكان تان را عوض نماييد شايد بهتر شود تعداد خط آنتن اگر كمتر از سه تا باشد نمايانگر وضعيت بد آنتن دهي است.
البته ممكن است كه پهناي باند شما ضعيف باشد كه مربوط به اپراتور است  و معمولا ساعت 3 نيمه شب بيشترين پهنا را خواهيد داشت و بهتر است در اين زمان آنرا آزمايش نماييد و به اپراتور خود نيز در ميان بگذاريد.

2- باطري ضعيف است؟
باطري ضعيف از ميزان آنتن دهي ميكاهد و نهايتا مودم به اينترنت متصل نميشود. ضمن اينكه توجه داشته باشيد درصورتيكه به بيش از يك وسيله اشتراك ميدهيد باطري سريعتر تمام ميشود و براي يك وسيله فقط تا 4 ساعت ميتوانيد بطور پيوسته به اينترنت متصل شويد.

3- روي تنظيم دستي قرار داريد؟
نكته ديگر اينكه در مواقع خاص ميبايست روي تنظيم دستي باشيد و بنابراين دكمه CONNECT را به اندازه 5 ثانيه فشرده تا به اتو تغيير حالت بدهد.

بالاي صفحه


 

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

مودم روتر هاي جيبي پاور بانك حيم و هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر !

يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت!

روتر جيبي پاور بانك حيم و مودم هواوي محصولي مشترك از دو شركت معتبر، يك راه حل ساده وقطعي براي اتصال گوشي و تبلت به اينترنت

در تبلتهاي بدون سيمكارت داخلي، براي اتصال به اينترنت ميبايست از مودم هاي بيروني (و بطور كلي دانگل - يو اس بي دار) استفاده كرد.اين مودم ها از طريق پايانه يو اس بي (ميني يا ميكرو) به تبلت متصل شده و توسط سيستم عامل اندرويد به پردازشگر تبلت (يا گوشي) معرفي شده و تعاملات لازم انجام ميگيرد. و بطور كلي بصورت بشناس و اجرا كن (P&P) و خودكار انجام ميگيرد.
البته از آنجا كه سيستم عامل اندرويد عمدتا بر روي گوشي و تبلت تعبيه شده و اين دو وسيله همراه قاعدتا داراي حافظه محدود و ناچيزي هستند، امكان قرار دادن درايور همه انواع مودم هاي يو اس بي دار در اندرويد نيست كما اينكه شايد هزاران مدل و صد ها عنوان تجاري از اين دست از مودم هاي يو اس بي دار در بازار وجود داشته باشند. در نتيجه تعداد معدودي از مودم هاي يو اس بي دار در آن تعريف شده كه بيشتر آنها را مودم هاي هواوي تشكيل ميدهد.

اگر چه شما براي نصب مودم هاي تعريف شده هواوي بر روي تبلت و گوشي ها چندان دچار زحمت نخواهيد شد چراكه در تبلت و گوشي، وسيله وصل شده بطور خودكار شناسائي شده و پيكربندي لازمه انجام ميگيرد و چنانكه بسته اينترنتي مربوطه فعال شده باشد بسهولت به اينترنت وصل خواهيد شد. مع الوصف بدليل ابتدايي بودن سيستم عامل اندرويد باز هم احتمال عدم موفقيت اتصال به اينترنت را خواهيد داشت!

در اين سايت سعي ما براين است كه با آشنا كردن كاربران اينترنتي به محصولات مشترك شركت حيم و هواوي (روترهاي سازگار با مودم هواوي E173 ) راه حل ساده و آسان و قطعي جهت  اتصال به اينترنت تبلت و گوشي همراه (موبايل) را معرفي كنيم.
لطفا براي ورود به سايت پاور بانك حيم دكمه بزنيد!>> www.hame.i8i.ir

Free web page counter